با آموزش تعمير پکيج ديواري در خدمت شما هستيم. پکيج هاي ديواري يکي از وسايل پرکاربرد در تمامي منازل هستند که تقريبا در هر خانه اي يکي از آن ها يافت مي شود. در اکثر مواقع ممکن است پکيج ديواري به مشکلي برخورد کند که شما نياز به آموزش تعمير پکيج ديواري داشته باشيد. بدين منظور در خدمت شما هستيم تا با آموزش تعمير پکيج ديواري مشکلات ايجاد شده براي پکيج شما را برطرف کنيم. در نظر داشته باشيد گاهي اوقات ممکن است مشکلات ايجاد شده فني باشد و تعمير بدون اطلاعات قبلي باعث ايجاد مشکلات جديد گردد. بنابراين بهتر است از يک تعميرات پکيج در تهران کمک بخواهيد.


 


پکيج چيست؟


پيش از اينکه به آموزش تعمير پکيج ديواري بپردازيم مي خواهيم پکيج را براي شما تعريف کنيم. پکيج در واقع به نوعي سيستم گرمايشي گفته مي شود که تواسنه يک جايگزين خوب براي موتورخانه باشد. اگر نگاهي به پيشينه لوازم گرمايي بيندازيد متوجه مي شويد که در گذشته براي آپارتمان ها از موتورخانه استفاده مي شد. پکيج ها داراي مزاياي بسيار زيادي هستند که بارزترين مزيت ان ها امکان نصب، تعمير و سرويس پکيج سريع و آسان در محل است.


پکيج ها براي اينکه در 12 ماه سال نيز مورد استفاده واقع شوند و نيازهاي مورد نظر را برطرف کنند به دو صورت طراحي شده اند. اين دستگاه داراي دو حالت زمستانه و تابستانه مي باشد. در تابسان زماني که آب باز مي کنيد پکيج روشن مي شود و عملکردي مانند آبگرمکن دارد. اما در زمستان به دليل اينکه بايد گرماي شوفاژ را نيز تامين کند، کاملا رفتار متفاوتي دارد و مي توان گفت هميشه روشن است. در صورتي که با مشکل خرابي پکيج خود روبرو شده ايد مي توانيد آموزش تعمير پکيج ديواري را مطالعه کنيد. با ما همراه باشيد.


آموزش تعمير پکيج ديواري

آموزش تعمير پکيج ديواريخدمات تعمير پکيج ديواري کلينيک تاسيسات


کلينيک تاسيسات مرکز تخصصي تعمير پکيج ديواري و کولر گازي مي باشد. شما عزيزان براي تعمير و يا سرويس پکيج و کولر گازي خود مي توانيد با شماره هاي درج شده تماس حاصل نماييد و از تکنسين هاي ما بخواهيد براي رفع مشکل ايجاد شده در محل حاضر شوند. تمامي خدماتي که در اين مجموعه انجام مي شود توسط افراد دوره ديده و حرفه اي مي باشد.


 


معرفي قطعات پکيج ديواري


پيش از اينکه به آموزش تعمير پکيج ديواري بپردازيم مي خواهيم قطعات پکيج ديواري را به اختصار به شما معرفي کنيم. شما عزيزان براي تعمير پکيج ديواري مي بايست به طور کامل با قطعات آن آشنايي داشته باشيد. بنابراين با ما همراه باشيد.


برد پکيج: يک صفحه سبز رنگ مي باشد که قطعاتي مانند آي سي، خازن، مقاومت و … به آن متصل شده است. وظيفه اصلي پکيج بر عهده برد آن مي باشد. در واقع برد ميان تمامي قطعات پکيج ارتباط برقرار مي کند و مديريت ال سي دي پکيج را هم بر عهده دارد.


جرقه: از ديگر قطعات پکيج جرقه مي باشد که با چند برابر شدن ولتاژ ورودي قوس الکتريکي ايجاد مي گند و با تماس با گازي که از شعله خارج مي گردد باعث روشن شدن پکيج مي شود.


وريستور: نوعي مقاومت که اجازه ورود ولتاژ اضافي به دستگاه را نمي دهد.


پمپ سيرکولاسيون: اين پمپ جهت تنظيم فشار آب گرم و گرمايش مي باشد.


شير اطمينان: اين قطعه يکي از قطعات حساس به دما و فشار است. در صورتي که آب به دماي بيش از حد خود برسد و يا حتي فشاري به اين شير وارد شود، شير اطمينان باز شده و پکيج را تخليه مي کند.


ترموستات دود: به اين قطعه سنسور دود هم گفته مي شود. زماني که دودکش با مشکل مواجه شود و نتواند به درستي و ظيفه خود را انجام دهد اين سنسور به صورت خودکار پکيج را خاموش مي کند.


فلوسوئيچ: اين قطعه کليد جريان نيز ناميده مي شود که در مسير ورودي آب به شوفاژ و رادياتور قرار دارد.


شير سه طرفه: وظيفه اصلي اين شير تغيير مسير آب از شوفاژ به لوله هاي آب گرم مصرفي و برعکس مي باشد.


شيرپرکن: اين نوع شير براي پر کردن آب پکيج استفاده مي شود و بين پکيج و لوله آب سرد ورودي به پکيج قرار دارد.


آموزش تعمير پکيج ديواري

آموزش تعمير پکيج ديواريآموزش تعمير پکيج ديواري


حال با آموزش تعمير پکيج ديواري در خدمت شما هستيم. در برخي از موارد براي تعمير پکيج ديواري خود مي توانيد به ارور پکيج توجه کنيد و با توجه به ارور بدانيد مشکل از کدام قسمت پکيج مي باشد. قبل از هر چيزي در مورد آموزش تعمير پکيج ديواري بايد بگوييم که پکيج ديواري براي عملکرد صحيح به چهار عنصر آب، برق، اکسيژن و گاز نياز دارد. زماني که آب پکيج تامين نشود پکيج نمي تواند روشن شوود. اما چگونه بايد فهميد که آب پکيج تامين شده است يا خير؟ در پکيج هاي ديجيتال با استفاده از ال سي دي کوچک روي صفحه و در پکيج هاي آنالوگ با کمک عقربه فشار که روي دستگاه قرار دارد مي توان متوجه شد آب پکيج تامين شده است يا خير.


در مرحله دوم از آموزش تعمير پکيج ديواري مي بايست برق آن مورد بررسي قرار گيرد. اتصال برق را بررسي کنيد و يا اينکه دوشاخه را از پريز جدا کرده و به صورت برعکس وصل کنيد چون برخي از پکيج ها به فاز و نول بودن نيز حساس هستند.


در مرحله سوم از آموزش تعمير پکيج ديواري گاز آن بايد مورد بررسي قرار گيرد. از باز بودن گاز اطمينان حاصل کنيد. در اين بخش اکسيژن هم بايد بررسي گردد. يکي موارد مهم در احتراق اکسيژن مي باشد چرا که در برخي موارد فن ها دچار مشکل مي شوند و احتراق به صورت درتس صورت نمي گيرد و در نتيجه سبب آسيب جدي به پکيج مي گردد.


 


علت گرم نکردن رادياتور و شوفاژ در صورت کار کردن پکيج چيست؟


يکي از علل اين مشکل خرابي شير سه طرفه مي باشد که در اين حالت بايد تعويض گردد. همچنين ورودي شوفاژها را نيز بررسي کنيد که رسوب نگرفته باشد. سوم علت نيز مي تواند خرابي ترموستات باشد چرا که دماي آب را به درستي نشان نمي دهد و در کارکرد پکيج خلل ايجاد کرده است. در اين حالت ترموستات بايد تعويض گردد.


علت سر و صداي پکيج ديواري چيست؟


يکي از علل سر و صداي پکيج ديواري هوا گرفتن پکيج است. اگر اطلاعي از نحوه رفع اين مکشل نداريد بهتر است به تعميرات پکيج ديواري مراجعه کنيد و از آن ها بخواهيد مشکل به وجود امده را رفع کنند.


چرا پکيج به صورت انفجاري روشن مي شود؟


در اين حالت در ابتدا بايد جرقه را بررسي کرد چرا که ممکن است در عملکرد آن خللي ايجاد شده باشد. معمولا اگر بين جرقه و شعله فاصله ايجاد شده باشد و يا اينکه جرقه سوخته باشد ممکن است پکيج روشن نشود و يا اينکه به صورت انفجاري روشن شود در هر دو حالت جرقه بايد تعويض گردد.


چرا پکيج ديواري بيش از حد داغ مي کند؟


در صورتي که ميزان دماي آب بيش از حد مجاز بالا باشد بايد ترموستات مورد بررسي قرار گيرد. چرا که در اين حالت ترموستات خراب شده و تعريف درستي از دماي آب ندارد. در اين حالت براي تعمير پکيج ديواري بايد ترموستات را تعويض کرد.


آموزش تعمير پکيج ديواري

آموزش تعمير پکيج ديواريقيمت تعمير پکيج ديواري چقدر است؟


هزينه تعمير پکيج ديواري يکي از مواردي است که براي همه مهم است پس اگر بخواهيم يک مرکز تخصصي تعمير پکيج ديواري با قيمت مناسب و به صرفه به شما معرفي کنيم، زرين سرويس را به شما معرفي مي‌کنيم.
البته بايد بدانيد که هزينه تعمير پکيج ديواري متغير است چرا که براي تعمير پکيج ديواري ابتدا بايد عيب يابي پکيج انجام شود و اين امکان وجود دارد که پکيج چند مشکل داشته باشد و به قطعات جديد نياز داشته باشد و يا برعکس پکيج هيچ مشکلي نداشته باشد و شما با يک اشتباه کوچک نتوانسته باشيد آن را روشن کنيد.


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

مجله معماري و دکوراسيون داخلي اجاره آپارتمان مبله ماهانه هفتگي روزانه در تهران Chris Gary ازن ژنراتور همسخن کافه کتاب کلينيک تخصصي اورولوژي و پروستات دکتر حسن نيرومند samanskiin Kim